Cardinal Theme

معاون دانشجویی- فرهنگی:

رویش؛ راهگشای دانشجویان در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان از ایده تا ثروت

روز دانشجو اهمیت دارد چرا که این امر یادآور اهمیت دانش اندوزی، بینش ,ورزی و پرسشگری دانشجویان در عرصه جامعه به عنوان یک قشر فرهیخته و تصمیم ساز می باشد.

دکتر سید علی اکبر هاشمی راد- معاون دانشجویی- فرهنگی- دانشگاه علم و فرهنگ به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات حضرت خانم معصومه(س) و همچنین گرامی‌داشت روز دانشجو که اهمیت این روز بر دانشجویان پوشیده نیست، یاد و خاطره شهدای مبارز با استکبار در 16 آذر 1332  را گرامی می داریم و بر روح پرفتوح آن ها درود می فرستیم.

روز دانشجو اهمیت دارد چرا که این امر یادآور اهمیت دانش اندوزی، بینش ورزی و پرسشگری دانشجویان در عرصه جامعه به عنوان یک قشر فرهیخته و تصمیم ساز می باشد که در رشد و بالنگی جامعه در تمام عرصه های اقتصادی،اجتماعی،سیاسی و فرهنگی و فناوری سهم بسزایی دارد.

جای خوشوقتی بسیار است که روز دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ امسال با افتتاحیه جشنواره رویش مصادف شده است و این جشن برای نخستین بار در گستره ملی انجام می‌شود. رویش یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کانون‌های دانشجویی دانشگاه است که انعکاس دهنده ظرفیت، توانمندی، علاقه‌مندی و تلاش دانشجویان فعال فرهنگی در کانون‌ها است.

قطعا هدف این برنامه شناسایی این توانمندیها و استعدادهاست که با تقویت، ترغیب و تشویق دانشجویان در این عرصه بتوانند با فعالیت‌های گروهی و مشارکت جویانه خود در دانشگاه عرصه تجلی این استعدادها و توانمندی‌های ارزشمند دانشجویان در کانون‌های فرهنگی اجتماعی باشد.

امید داریم با این‌گونه برنامه‌ها بتوانیم راهگشای دانشجویان در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان در عرصه ایده تا ثروت باشیم. در آخر جا دارد از تمام عزیزان دانشجویان کانون‌ها به خصوص اعضای تیم جشنواره و همایش رویش که برنامه را از مهرماه شروع و تا امروز زحمات زیادی را متحمل شدند تقدیر و تشکر نمایم و از همه اساتید محترم و دانشجویان دعوت کنم تا طی هفته آتی از نمایشگاه رویش دانشگاه علم و فرهنگ دیدن کنند.