Cardinal Theme

اخذ مجوز برگزاری دوره کارشناسی ارشد رشته بیوانفورماتیک در دانشگاه علم و فرهنگ

دوره کارشناسی ارشد رشته بیوانفورماتیک از مهرماه 1397 در دانشکده علوم پایه و فناوری‌های نوین زیستی دانشگاه علم و فرهنگ دایر می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ و به نقل از دکتر عرفانیان- معاون آموزشی دانشکده علوم پایه و فناوری‌های نوین زیستی- این دانشگاه، مجوزهای لازم جهت دایر نمودن دوره های کارشناسی ارشد رشته بیو انفورماتیک از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  اخذ شد. 

این مجوز در راستای به‌کارگیری ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در دانشگاه و پژوهشگاه‌های زیستی جهاددانشگاهی و در جهت پیشبرد علمی و بسترسازی کاربرد علوم و فنون کاربردی در مراکز علمی و پژوهشگاه‌ها، اخذ شده و به دلیل ماهیت میان رشته‌ای بیوانفورماتیک، جذب دانشجو از میان رشته های ریاضی، آمار، کامپیوتر، زیست شناسی، رشته‌های مرتبط و همچنین دانشجویان سایر رشته ها و علاقه‌مندان به این رشته  بر اساس ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت می‌گیرد.

گفتنی است؛ گروه بیوانفورماتیک دانشکده علاقه‌مند به جذب دانشجو از طریق استعداد‌های درخشان می‌باشد که بدین‌وسیله از دانشجویان علاقه‌مند تمامی رشته‌ها که پتانسیل و توانایی لازم را دارند، دعوت به ثبت نام می‌نماید.

دانشجویان در صورت هرگونه ابهام و سوال می‌توانند از طریق ایمیلerfanian@usc.ac.ir  مکاتبه نموده، یا با شماره های داخلی 239 (دکتر عرفانیان، معاونت آموزشی دانشکده) و 238 (سرکار خانم ملکی – کارشناس دانشکده) تماس حاصل نمایند.

     ​​