Cardinal Theme

دیدار رییس جهاددانشگاهی و رییس جمهور آذربایجان در نمایشگاه باکو

«حمیدرضا طیبی» -رییس جهاد دانشگاهی- با «الهام حیدر علی‌اف» - رییس جمهور کشور آذربایجان - در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز کاسپین ۲۰۱۸ دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ در این دیدار که در محل غرفه جهاددانشگاهی در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز جمهوری آذربایجان(باکو) صورت گرفت، دکتر طیبی توانمندی‌های جهاددانشگاهی در حوزه نفت و گاز را تشریح کرد.

رئیس‌جمهور آذربایجان ضمن استقبال از حضور جهاد دانشگاهی در نمایشگاه و اعلام آمادگی کشورش برای توسعه همکاری با ایران اظهار کرد: شرکت‌های آذربایجان می‌توانند در توسعه همکاری کمک کنند.

وی همچنین آمادگی کشورش را برای استفاده از فناوری‌های حوزه درمان و سلامت اعلام کرد.

دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی نیز با اشاره به توانمندی تکنولوژیک جهاد در درمان ناباروری و سلول درمانی، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی ارائه خدمت در این حوزه به کشور آذربایجان را دارد.

فناوری طراحی و ساخت دکل حفاری، فناوری طراحی و ساخت دستگاه لوله مغزی سیار، طراحی و ساخت بازو بارگیری نفت خام، طراحی و ساخت موتورهای دور متغیر vfd و ساخت مته‌های حفاری، ماده شیمیایی تعلیق‌شکن دمولیسیفایر و پودر میکروبی پاکسازی خاک‌های آلوده به مواد هیدروکربوری از محصولات قابل ارائه جهاد دانشگاهی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت و گاز کاسپین است که با حضور جهاد دانشگاهی و ١١٠ شرکت بزرگ نفتی دنیا در باکو واقع در آذربایجان افتتاح شد.

همچنین دکتر طیبی - رییس جهاددانشگاهی -، دکتر سید سعید هاشمی - سرپرست دانشگاه علم و فرهنگ - و هیات کارشناسی همراه، امروز(سه شنبه) در یک نشست کاری با وزیر انرژی جمهوری آذربایجان شرکت کردند.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز کاسپین 2018 با حضور بیش از 100 شرکت بزرگ نفتی تا روز (جمعه) 11 خرداد در باکو ادامه خواهد داشت و جهاد دانشگاهی تنها نماینده کشورمان در این نمایشگاه است.

لینک گزارش تصویری کامل:

http://usc.ac.ir/media/show/5b0da12603e89e52948b4567